jumpToMain
20803

Motorservice Grubu

Tek elden kalite ve servis

Motorservice Grubu, Rheinmetall şirketinin dünya genelinde satış sonrası faaliyetlerini üstlenen satış organizasyonudur. Bağımsız yedek parça piyasasına yönelik faaliyet gösteren lider motor bileşeni tedarikçilerinden biridir. Motorservice şirketi; sahip olduğu Kolbenschmidt, Pierburg, TRW Engine Components gibi premium markaların yanı sıra BF ve turbo by Intec markaları ile hem ticaret alanında faaliyet gösteren hem de atölyelerden müşterilerine geniş ve kapsamlı bir ürün yelpazesini en üstün kaliteyle sunmaktadır.
Kesin Veriler Kalite Sertifikaları 2023
Toplam çalışan 909
Satış 2020 € 491,3 million
Certificated ISO 9001:2015; ISO 14001
Bağlı Ortaklar      
MS Motorservice Deutschland GmbH Tamm, Almanya
KS CZ Motorservice s.r.o. Chabařovice, Çek Cumhuriyeti
MS Motorservice France S.A.S. Paris, Fransa
MS Motorservice Aftermarket Iberica, SL. Abadiano, İspanya
MS Motorservice Istanbul, A.S. Istanbul, Türkiye
BF Engine Parts L.C. Istanbul, Türkiye
KSPG Automotive Brazil Ltda. Divisão MS Motorservice Brazil Nova Odessa, Brasil
MS Motorservice Asia Pacific Co., Ltd. Shanghai, Çin
MS Motorservice International GmbH Sede Secondaria Italiana / Italy branch Pescara, İtalya
Pierburg Pump Technology Italy S.p.a. Lanciano, İtalya
MS Motorservice Trading (Asia) Pte. Ltd. Singapur

Kolbenschmidt seri kalitesine sahip Aftermarket pistonlar

Chabařovice'de (Çek Cumhuriyeti) bulunan Motorservice üretim tesisleri küçük miktarlı serilere yönelik olarak tasarlanmıştır. Esnek üretim yapıları sayesinde müşterilerin bireysel taleplerine orijinal ekipman kalitesinde karşılık verilebilmektedir. Kolbenschmidt orijinal ekipman fabrikasına olan yakınlık (6 km), ortak bilgi birikiminin en iyi şekilde kullanılmasını sağlayarak seri kalitesinde Aftermarket pistonlarının üretilmesine olanak verir. Filmi izleyin ve kendiniz görün.

Pompa uzmanı Pierburg Pump Technology S.p.A.

Motorservice, 2016 yılında Lanciano'da (İtalya) bulunan ve o tarihte Pierburg Pump Technology S.p.A. olarak adlandırılan fabrikanın sorumluluğunu ve böylelikle uluslararası alanda faaliyet gösteren çevik bir OE tedarikçisinin üretim uzmanlığına yönelik bilgi birikimini devralmıştır. Buradaki merkez temel olarak Pierburg ürünlerinin küçük seriler halinde üretilmesi üzerine uzmanlaşmıştır. 130'dan fazla çalışan, yedek parça piyasasına yönelik olarak başka parçaların yanı sıra su, yağ ve vakum pompaları, egzoz gazı resirkülasyon valfleri ve yüksek teknolojili emme boruları monte etmektedir. Bu yüksek kalifiye personel ve kısa hazırlık sürelerine sahip esnek üretim hatları sayesinde müşterilerimiz ilk donanım sağlayıcısı kalitesinde Aftermarket ürünlerinde hızlı teslimat sürelerinden ve güvenilir mevcudiyetten yararlanmaktadır. Filmi izleyin ve kendiniz görün.
Motorservice Grubu
Motorservice Grubu, Rheinmetall şirketinin dünya genelindeki satış sonrası faaliyetlerini yürüten satış organizasyonudur. Bağımsız yedek parça piyasasına yönelik faaliyet gösteren lider motor bileşeni tedarikçilerinden biridir. Motorservice şirketi; sahip olduğu Kolbenschmidt, Pierburg, TRW Engine Components gibi premium markalar ve BF markası ile hem ticaret alanında faaliyet gösteren hem de atölyelerden müşterilerine geniş ve kapsamlı bir ürün yelpazesini en üstün kaliteyle sunmaktadır.

Yedek parça uzmanı, temel faaliyet alanının yanı sıra Rheinmetall şirketler topluluğunda kişisel sağlık koruması ve Pedelec sistemleri için ürünlerin satışından ve ticaretinden ve dijital hizmetlerden sorumludur. Motorservice müşterileri böylece uluslararası faaliyet gösteren büyük bir otomotiv tedarikçisinin engin teknik bilgi birikiminden faydalanma avantajını elde eder.

İndir

Original Equipment Services (OES)
20800

MS Motorservice International aynı zamanda otomotiv alanındaki orijinal parça müşterileri için seri ve seri sonrası yedek parça tedarikçisidir.

Ayrıntılı bilgiler
Kural ihlali bildirmek
Bu bildirim sistemi, tüm kural dışı davranışları, özellikle de yürürlükteki yasaların ve kurumsal yönergelerin ve prosedürlerin ihlallerini bildirmenize izin verir.
İletişim

Wilhelm-Maybach-Straße 14-18

74196

Almanya

Telefon: +49 (0) 7139 9376 - 33 33

Faks: +49 (0) 7139 9376 - 28 64

Selvili Sokak No 2

Helis Beyaz Ofis İş Merkezi / A Blok - No 311

Yeşilbağlar Mahallesi

34893 Istanbul

Türkiye

Telefon: +90 216 488 18 70

Faks: +90 216 488 18 72

Erdinc.Oerencik@de.kspg.com
© 2024 BF Engine Parts L.C