jumpToMain
20803

Grupa Motorservice

Jakość i serwis z jednej ręki

Grupa Motorservice to organizacja zajmująca się dystrybucją w ramach międzynarodowej działalności firmy Rheinmetall na rynku wtórnym. Jest ona czołowym dostawcą podzespołów silników na niezależnym rynku części zamiennych.
Pod markami premium Kolbenschmidt, Pierburg, TRW Engine Components oraz markami BF i turbo by Intec grupa Motorservice oferuje dealerom i warsztatom szeroki i bogaty asortyment najwyższej jakości części.

Liczby i fakty Stan: grudzień 2022
Liczba pracowników na całym świecie 915
Sprzedaż 472,9 mln. EUR
Certyfikacja ISO 9001:2015; ISO 14001
Spółki zależne  
MS Motorservice Deutschland GmbH Tamm, Niemcy
KS CZ Motorservice s.r.o. Chabařovice, Czechy
MS Motorservice France S.A.S. Paryż / Villepinte, Francja
MS Motorservice Aftermarket Iberica, SL. Abadiano, Hiszpania
MS Motorservice Istanbul, A.S. Stambuł, Turcja
BF Engine Parts L.C. Stambuł, Turcja
KSPG Automotive Brazil Ltda. Divisão MS Motorservice Brazil Nova Odessa, Brazylia
MS Motorservice Asia Pacific Co., Ltd. Szanghaj, Chiny
MS Motorservice International GmbH Sede Secondaria Italiana / Italy branch Pescara, Włochy
Pierburg Pump Technology Italy S.p.a. Lanciano, Włochy 
MS Motorservice Trading (Asia) Pte. Ltd. Singapore

Tłoki na rynek wtórny produkcji seryjnej Kolbenschmidt

Zakład produkcyjny Motorservice w Chabařovicach (Czechy) jest dostosowany do produkcji w małych seriach. Dzięki elastycznym strukturom produkcyjnym istnieje możliwość realizacji indywidualnych zapytań klientów w jakości OE. Bezpośrednie sąsiedztwo z zakładem OE Kolbenschmidt (6 km) umożliwia dodatkowo optymalne wykorzystywanie wspólnej wiedzy w produkcji seryjnej tłoków na rynek wtórny. Zobacz film i oceń samodzielnie.

Pierburg Pump Technology S.p.A. – specjalista w dziedzinie pomp

W 2016 r. firm Motorservice przejęła odpowiedzialność za zakład Pierburg Pump Technology S.p.A. w Lanciano we Włoszech, uzyskując tym samym know-how w sferze kompetencji produkcyjnych działającego na arenie międzynarodowej dostawcy oryginalnego wyposażenia OEM. Od tego czasu, zakład ten specjalizuje się głównie w produkcji wyrobów marki Pierburg w małych seriach. Ponad 130 pracowników montuje między innymi pompy wodne, olejowe i próżniowe, zawory recyrkulacji spalin oraz nowoczesne kolektory dolotowe na rynek części zamiennych. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowniczej i elastycznym liniom produkcyjnym o krótkim czasie przygotowywania nasi klienci korzystają z krótkich terminów dostaw i niezawodnej dostępności produktów na rynku wtórnym w jakości OEM. Zobacz film i oceń sam.
Rheinmetall Innowacyjne technologie w dziedzinie mobilności
Międzynarodowy dostawca części motoryzacyjnych Rheinmetall zajmuje czołowe pozycje na poszczególnych rynkach dzięki kompetencjom w zakresie układów doprowadzania powietrza, redukcji substancji szkodliwych oraz pomp, a także projektowania, produkcji i dostawy części zamiennych do tłoków, bloków silnika oraz łożysk ślizgowych. Projektowanie produktów przebiega w ścisłej współpracy z renomowanymi producentami samochodów.
Pobieranie
Original Equipment Services (OES)
20800

MS Motorservice International jest też dostawcą seryjnych i poseryjnych części zamiennych dla klientów z branży oryginalnego wyposażenia dla przemysłu motoryzacyjnego.

Dalsze informacje

Zgłosić naruszenie

W tym systemie zgłoszeniowym można zgłaszać wszelkie wykroczenia, w szczególności naruszanie obowiązującego prawa oraz wewnętrznych instrukcji i procedur.
Kontakt

Wilhelm-Maybach-Straße 14-18

74196

Niemcy

Telefon: +49 (0) 7139 9376 - 33 33

Telefaks: +49 (0) 7139 9376 - 28 64

Headquarter

Wilhelm-Maybach-Straße 14-18

74196 Neuenstadt

Niemcy

Telefon: +49 (0) 7139 / 9376 - 33 33

Telefaks: +49 (0) 7139 / 9376 - 28 64

info@ms-motorservice.com
© 2024 MS Motorservice International GmbH