jumpToMain
Pierburg | Motorservice

Markalar

Pierburg | Motorservice
Pierburg
Pierburg geleneksel olarak otomotiv endüstrisinin en sıkı ortaklarından biridir ve kurulduğu günden bu yana otomobillerin gelişimini desteklemektedir. 1909 yılında Berlin'de bir çelik ticareti şirketi olarak kurulan Pierburg, 1928 yılında karbüratör üretimine başlamış ve çok kısa bir sürede tüm Alman otomotiv firmalarının ve birçok uluslararası araç ve motor üreticisinin neredeyse tek tedarikçisi haline gelmiştir. 1986 yılında şirket, Rheinmetall Holding tarafından satın alınmıştır.

Günümüzde Pierburg; zararlı maddelerin azaltılması, hava beslemesi ve gaz kelebekleri alanlarında holding içindeki uzman şirket niteliğindedir. Motor alanındaki on yıllara dayanan deneyimi, kapsamlı inovasyon anlayışı ve bu alandaki benzersiz yetkinliği sayesinde Pierburg, geleceğe dönük bileşenlerin, modüllerin ve sistemlerin sürekli olarak geliştirilmesi ve üretilmesi konusunda gerekli tüm özelliklere sahiptir. Pierburg ürünleri sayesinde Motorservice, bağımsız atölyelere en yüksek kalite ve inovasyon özellikleriyle hizmet verebilmektedir. Geçmişte olduğu gibi, geleceğin otomobillerini bugün de Pierburg tasarlamaktadır.

Marka koruması ve paketleme

20776

Taklitlere karşı daha fazla güvenlik önleminin alınması, sizin için ve müşterileriniz için daha fazla güvenlik sağlanması demektir. Orijinal Kolbenschmidt, Pierburg ve TRW Engine Components ambalajları tam da bunu garanti edecek özeliklere sahiptir. Orijinal ambalajlar, taklitlere karşı en yüksek güvenliği sağlayan en güncel sistemler ile donatılmaktadır. Hangi güvenlik özelliklerine dikkat etmeniz gerektiğini buradan öğrenebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgiler

Selvili Sokak No 2

Helis Beyaz Ofis İş Merkezi / A Blok - No 311

Yeşilbağlar Mahallesi

34893 Istanbul

Türkiye

Telefon: +90 216 488 18 70

Faks: +90 216 488 18 72

Erdinc.Oerencik@de.kspg.com
© 2024 BF Engine Parts L.C