jumpToMain

Baskı

MS Motorservice International GmbH

Headquarter

Wilhelm-Maybach-Straße 14-18

74196 Neuenstadt

Almanya

Ulaşım

Telefon: +49 (0) 7139 / 9376 - 33 33

Faks: +49 (0) 7139 / 9376 - 28 64

İletişime geç


 

Bir Rheinmetall Şirketidir

Yönetim: Tobias Kasperlik (Yönetim Kurulu Başkanı), Daniel Schwarz

Şirket Merkezi: Neuenstadt

Ticaret sicili kaydı: Stuttgart Sulh Mahkemesi - HRB 105964

Katma değer vergisi kimlik numarası:  DE 177711084

1. İçerikler için sorumluluk

Sunulan tüm bilgiler, MS Motorservice International GmbH tarafından ihtiyari olarak ve herhangi bir garanti veya güvence vermeden verilmektedir.
İnternet sayfamızda mevcut olan bilgiler, MS Motorservice International GmbH tarafından dikkatli bir şekilde araştırılıp kontrol edilmiştir. Buna rağmen hatalar olabilir, bilgiler eksik olabilir veya sunulan bilgiler güncel bilgilerden farklılık gösterebilir. Bu nedenle MS Motorservice International GmbH, sunulan bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği, güncelliği veya kalitesi ile ilgili olarak herhangi bir garanti veya sorumluluk üstlenmez. MS Motorservice International GmbH firmasının Web sayfalarında yer alan bilgilerin veya eksik ya da hatalı bilgilerin kullanımından veya hatalı kullanımından kaynaklanan direkt veya endirekt ve maddi veya manevi zararlar için kasıtlı veya ağır ihmal içeren bir davranış sonucu oluşmamışsa MS Motorservice International GmbH herhangi bir sorumluluk üstlenmez.
MS Motorservice International GmbH firmasının internet sayfalarının bölümlerini veya internet sayfasının tamamını önceden herhangi bir bildirimde bulunmadan değiştirme, ekleme yapma, silme veya yayınlamayı geçici olarak veya kalıcı olarak durdurma hakkı saklıdır. Web sayfalarındaki bilgileri güncelleme yükümlülüğü yoktur.
MS Motorservice International, MS Motorservice International GmbH Web sayfalarını virüslere karşı korumaya çalışsa da MS Motorservice International hiçbir virüsün olmadığına dair bir garanti vermez. Bilgileri yüklemeden önce kendinizi korumak amacıyla uygun güvenlik tertibatları ve virüs tarayıcıları edinmekle yükümlüsünüz.

2. Telif Hakkı

MS Motorservice International GmbH Web sayfalarının içeriği ve yapısı, telif hakkı ve diğer koruma yasaları ile korunmaktadır. MS Motorservice International GmbH firmasının web sayfasındaki bilgileri veya diğer içerikleri tamamen veya kısmen çoğaltmak, işlemek, aktarmak, yayımlamak veya başka bir şekilde kullanmak (elektronik, dijital veya başka şekilde), özellikle metinlerin, metin kısımları veya resim malzemelerini ve marka ile ticari markaları kullanmak için önce MS Motorservice International GmbH'nın yazılı onayı gereklidir.

Headquarter

Wilhelm-Maybach-Straße 14-18

74196 Neuenstadt

Almanya

Telefon: +49 (0) 7139 / 9376 - 33 33

Faks: +49 (0) 7139 / 9376 - 28 64

info@ms-motorservice.com
© 2024 MS Motorservice International GmbH