jumpToMain
92971

11.12.2023 | Basın bildirimi

TecDoc'da mükemmel veri kalitesine sahip Motorservice

Kasım 2023'te TecAlliance, TecDoc kataloğundaki yüksek veri kalitesi için MS Motorservice International GmbH'yi ödüllendirdi. Yedek parça uzmanı olan şirket, yaklaşık 34.000 ürün veri kaydı içeren tüm markaları için katı kriterleri karşılamaktadır. İki marka için "Premier Veri Tedarikçisi (PDS)" altın statüsü ve kalan dört marka için "Sertifikalı Veri Sağlayıcısı (CDS)" gümüş statüsü kazanmıştır. Tüm markalar için en yüksek sertifika seviyesi 2024 yılında elde edilmelidir.

TecDoc kataloğu, otomotiv satış sonrası için dünyanın önde gelen yedek parça kataloğudur. Bayiler ve atölyeler yedek parçalarını bu katalog aracılığıyla sipariş ederler. Üreticiler tarafından sağlanan ürün verilerine dayalı olarak satın alma kararını verirler. İlgili ürünleri hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılaştırabilmeleri ve ürün özelliklerinin doğruluğuna güvenebilmeleri önemlidir. Tüm bunlar yalnızca katalogdaki verilerin en iyi şekilde muhafaza edilmesiyle mümkündür. Bu nedenle TecAlliance, ilgili sertifikaları bir kontrol aracı olarak sunmuştur.

Şeffaflık ve karşılaştırılabilirlik
Kasım ayı sonundaki güncel sertifikasyon turu ile birlikte Motorservice, kendine ait Kolbenschmidt, Pierburg, BF ve TRW Engine Components markalarının ürünleri için bir "Sertifikalı Veri Sağlayıcısı (CDS)" haline geldi ve böylece TecDoc kataloğunun veri yenileme gereksinimlerini büyük ölçüde karşıladı. Turbo by Intec ve Reman by Intec markalarıyla ulaşılması en yüksek "Premier Veri Sağlayıcısı (PDS)" standardına ulaşmayı başardı. 2024'ün ortalarına kadar bu, tüm markalar için standart olmalıdır. Bunun için Motorservice daha katı içerik gereksinimleri dışında tüm kriterleri karşılamalıdır. "On milyondan fazla veri kaydı ile bu bizim için büyük bir çaba gerektirir ancak müşterilerimize bu hizmeti kesinlikle sunmak istiyoruz. Sonuçta iyi kararlar doğru bilgilere dayanarak verilir," diyor Motorservice Veri Yönetimi Departman Müdürü Peter Schulz. Bu, makale öznitelikleri, OE referansları, medya varlıkları, makale bağlantıları ve daha birçok veri içeriğini kapsar.

TecDoc Kataloğu hakkında
TecDoc kataloğu, 220.000'den fazla araç tipi, 1000'den fazla markadan 10,5 milyon ürün verisi ve 500 milyondan fazla bağlantı içeren dünyanın lider satış sonrası kataloğudur. TecAlliance firması tarafından geliştirilmiştir. CDS ve PDS olmak üzere sertifikasyon turları üç ayda bir düzenlenir. Elde edilen sertifikalar kalıcı olarak onaylanmalıdır.

92971

Selvili Sokak No 2

Helis Beyaz Ofis İş Merkezi / A Blok - No 311

Yeşilbağlar Mahallesi

34893 Istanbul

Türkiye

Telefon: +90 216 488 18 70

Faks: +90 216 488 18 72

Erdinc.Oerencik@de.kspg.com
© 2024 BF Engine Parts L.C