jumpToMain
Mercedes-Benz için dört yeni su pompası modülü | Pierburg | Motorservice

08.02.2024 | Basın bildirimi

Mercedes-Benz için dört yeni su pompası modülü

Motorservice, Pierburg'un dört yeni su pompası modülünü üretim programına aldı. Pierburg'un altı ürünüyle birlikte Motorservice, artık Mercedes-Benz'in 1,6 l ve 2,0 l benzinli turbo motorları (M270 ve M274) için tüm su pompalarını kapsıyor.

Su pompaları ihtiyaca göre çalışır ve yakıttan tasarruf sağlamaya ve geçerli egzoz gazı standartlarına uymaya yardımcı olur. Isınma aşamasında su pompası modülü bir vakum valfi tarafından kapatılır. Böylece motor daha hızlı ısıtılır ve yakıttan tasarruf sağlayan sistemler zamanında etkinleştirilebilir: örneğin Start-Stop sistemi. Ayrıca ısıtıcı ve klima sisteminin gerektirdiği durumlarda su pompası modülü açılır, böylece özellikle aracın içi daha hızlı ısıtılır.

Motorservice hakkında
Motorservice Grubu, Rheinmetall şirketinin dünya genelindeki satış sonrası faaliyetlerini yürüten satış organizasyonudur. Bağımsız yedek parça piyasasına yönelik faaliyet gösteren lider motor bileşeni tedarikçilerinden biridir. Motorservice şirketi; sahip olduğu Kolbenschmidt, Pierburg, TRW Engine Components gibi birinci sınıf markaların yanı sıra ve BF ve turbo by Intec markası ile hem ticaret alanında faaliyet göstermekte hem de atölyelerden müşterilerine geniş ve kapsamlı bir ürün yelpazesini en üstün kaliteyle sunmaktadır.

Mercedes-Benz için dört yeni su pompası modülü | Pierburg | Motorservice

Selvili Sokak No 2

Helis Beyaz Ofis İş Merkezi / A Blok - No 311

Yeşilbağlar Mahallesi

34893 Istanbul

Türkiye

Telefon: +90 216 488 18 70

Faks: +90 216 488 18 72

Erdinc.Oerencik@de.kspg.com
© 2024 BF Engine Parts L.C