jumpToMain

Baskı

BF Engine Parts Motor Parçalari Diş Tic. Ve Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Selvili Sokak No 2

Helis Beyaz Ofis İş Merkezi / A Blok - No 311

Yeşilbağlar Mahallesi

34893 Istanbul

Türkiye

Ulaşım

Telefon: +90 216 488 18 70

Faks: +90 216 488 18 72

İletişime geç

 

A Rheinmetall Company

Genel Müdür: Erdinc Örencik
Ticaret sicili kaydı: 341667/289249
Şirket Merkezi: Maslak Vergi Dairesi
Vergi Dairesi No.: 575 005 3489

1. İçerik Sorumluluğu

BF Engine Parts Motor Parçalari Diş Tic. Ve Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. sunduğu bilgiler konusunda sorumlu tutulamaz ve herhangi bir garanti ya da güvence veremez.

Web sitemizde sunduğumuz bilgiler titizlikle araştırılmıştır ve BF Engine Parts Motor Parçalari Diş Tic. Ve Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. tarafından gözden geçirilmiştir. Buna rağmen hatalı ve eksik bilgi olabilir ya da zamanla veri kaynağı değişmiş olabilir. BF Engine Parts Motor Parçalari Diş Tic. Ve Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. bu nedenlerle sağlanan bilginin kalitesine, doğruluğuna, eksiksiz ya da güncel oluşuna kefil olması söz konusu değildir. BF Engine Parts Motor Parçalari Diş Tic. Ve Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti.’nin toptan ihmalkarlığı ya da maksatlı tutumu söz konusu olmadıkça kullanıcıdan ya da hor kullanımdan kaynaklanan sebeplerle doğrudan ve dolaylı arıza durumlarında ya da önemli ve önemsiz veri kayıplarında BF Engine Parts Motor Parçalari Diş Tic. Ve Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. tümüyle ya da kısmen sorumluluk kabul etmez.

BF Engine Parts Motor Parçalari Diş Tic. Ve Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti.özel bir bildirimde bulunmaksızın sitesini zaman zaman kesin biçimde durdurma, sitesinin tamamında ya da bir kısmında her türlü ekleme ve çıkarma hakkını saklı tutar. Web sitesindeki bilgileri güncelleştirmek zorunda değildir.

BF Engine Parts Motor Parçalari Diş Tic. Ve Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. web sitesinin bakımı ile ilgili her türlü çabayı virüs bulundurmayan ortamlarda yürütmesine rağmen siteden bulaşabilecek virüslere karşı asla garanti veremez. Web sitemizden indirmek isteyeceğiniz bilgileri öncelikle virüs taramasından geçirmeniz kendi güvenliğiniz açısından sizin sorumluluğunuz altındadır.

2. Telif Hakkı

BF Engine Parts Motor Parçalari Diş Tic. Ve Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti.’nin web sitesinin yapısı, içeriği ve sayfaları koruyucu diğer yönetmeliklerle birlikte Telif Hakkı Yasası’nın koruması altındadır. BF Engine Parts Motor Parçalari Diş Tic. Ve Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti.’nin yazılı izni olmadıkça siteye ait bilginin tamamının ya da bir kısmının her türlü çoğaltılması, düzeltilmesi, aktarılması, kullanılması (elektronik, dijital ya da diğer anlamda) ve sitede kullanılmış olan metinlerin, görsel ögelerin ve logoların alıntılanması yasaktır.

Selvili Sokak No 2

Helis Beyaz Ofis İş Merkezi / A Blok - No 311

Yeşilbağlar Mahallesi

34893 Istanbul

Türkiye

Telefon: +90 216 488 18 70

Faks: +90 216 488 18 72

Erdinc.Oerencik@de.kspg.com
© 2024 BF Engine Parts L.C