Informacje o produkcie

3 nowe pompy oleju BF dla pojazdów MAN

do silników D20.66 i D26.76 (Euro II – VI)

Czy w Twoim pojeździe MAN jest uszkodzona pompa oleju?
Stosuj nasze pompy oleju BF w silnikach D20.66 i D20.76. Ich zoptymalizowana konstrukcja eliminuje przyczyny uszkodzeń, które mogą występować w pompach oleju instalowanych fabrycznie.
Oferujemy kompletny zestaw części zamiennych, włącznie z wszystkimi potrzebnymi śrubami i uszczelkami, umożliwiający wymianę uszkodzonych pomp oleju.

Producent pojazdu: MAN

Zastosowanie TGA, TGS, TGX, Lion's Coach, Jetliner, Skyliner

Silnik: D2066; D2676 (Euro II – VI)

Produkt: mechaniczna pompa oleju

Nr ref. *Nr BF
51.05103-503620 1402 20660
51.05103-503720 1402 26760
51.05103-503820 1402 26761

Te pompy oleju BF są produktem własnym, stworzonym przez koncern MS Motorservice International GmbH i oferowanym wyłącznie na rynku posprzedażnym.

Ich zoptymalizowana konstrukcja eliminuje znane przyczyny uszkodzeń, które mogą występować w pompach oleju instalowanych fabrycznie.

 

Przegląd zalet:

  • Pełny komplet części zamiennych, włącznie z wszystkimi potrzebnymi śrubami i uszczelkami.
  • Pompy oleju dostarczone są w stanie zmontowanym.
  • Podwyższona niezawodność dzięki ulepszonej konstrukcji przy niezmiennych parametrach wydajnościowych.
  • Każda pompa oleju jest testowana przed dostawą na stanowisku probierczym.
  • Cena niższa od kompletu OE.
  • Dołączona instrukcja montażu.

Nr art. 20 1402 20660 zawiera:

PodzespółIlośćNr ref. *
Pokrywa pompy oleju151.05103-5036;
51.05103-0132; 51.05103-0129
Koło puste151.05104-0251; 51.05104-0246;
51.05104-0233
Zębnik pompy oleju151.05104-0234
Oś zębnika pompy oleju151.05105-5000; 51.05105-0070
Uszczelka okrągła 22 x 2106.56936-1150; 06.56331-0251
Śruba z łbem walcowym M10 x 35106.02099-0380; 06.02094-4511
Zatyczka 6 x 5106.21649-0003; 06.21641-0604;
51.90310-0257; 64.90490-0065; 64-90490-0050
Śruba kołnierzowa z łbem
sześciokątnym M6 x 20
906.03216-8204; 06.03216-6204

 

Nr art. 20 1402 26760 zawiera:

PodzespółIlośćNr ref. *
Pokrywa pompy oleju151.05103-5037
Koło puste151.05104-0252; 51.05104-0244
Zębnik pompy oleju151.05104-0245
Oś zębnika pompy oleju151.05105-5002
Uszczelka okrągła 22 x 2106.56936-1150; 06.56331-0251
Śruba z łbem walcowym    M10 x 35106.02099-0380; 06.02094-4511
Uszczelka okrągła        25,12 x 1,78106.56936-1328
Zatyczka 6 x 5106.21649-0003; 06.21641-0604; 51.90310-0257;
64.90490-0065; 64-90490-0050
Śruba kołnierzowa z łbem
sześciokątnym
M6 x 20
806.03216-8204; 06.03216-6204

 

Nr art. 20 1402 26761 zawiera:

PodzespółIlośćNr ref. *
Pokrywa pompy oleju151.05103-5038
Koło puste151.05104-0251; 51.05104-0246;
51.05104-0233
Zębnik pompy oleju151.05104-0234
Oś zębnika pompy oleju151.05105-5000; 51.05105-0070
Uszczelka okrągła       22 x 2106.56936-1150; 06.56331-0251
Śruba z łbem walcowym M10 x 35106.02099-0380; 06.02094-4511
Uszczelka okrągła   25,12 x 1,78106.56936-1328
Zatyczka 6 x 5106.21649-0003; 06.21641-0604; 51.90310-0257; 64.90490-0065; 64-90490-0050
Śruba kołnierzowa z łbem sześciokątnym
M6 x 20
806.03216-8204; 06.03216-6204

 

* Podane numery referencyjne służą tylko do celów porównania i nie mogą być umieszczane na fakturach dla odbiorców końcowych.