jumpToMain
TRW Engine Components | Motorservice

Nasze marki

TRW Engine Components | Motorservice
TRW Engine Components
W roku 2005 firma Motorservice przejęła dystrybucję zaworów na rynek wtórny od grupy TRW Engine Components. Celem wspólnej działalności jest wzmocnienie obecności zaworów TRW na rynku, optymalizacja oferty produktów i poprawa jakości obsługi klienta.

Firma TRW Engine Components od ponad 90 lat wytwarza zawory i elementy mechanizmów zaworowych dla producentów samochodów na całym świecie. Wysoka jakość i szeroka gama produktów do samochodów osobowych i pojazdów użytkowych oraz doskonałe usługi firmy Motorservice gwarantują naszym klientom sukces rynkowy dzięki zaworom marki TRW Engine Components.
 

TRW EngineComponents is the name and mark of TRW Intellectual Property Corp.

Ochrona marki i opakowanie

20776

Wyższy poziom zabezpieczenia przed podróbkami to większa pewność dla Ciebie i Twoich klientów. To właśnie gwarantują nowe oryginalne opakowania produktów marek Kolbenschmidt, Pierburg i TRW Engine Components. Oryginalne opakowania są wyposażone w system, który zapewnia dziś niewątpliwie maksymalny poziom zabezpieczenia przed podrobieniem. Cechy kontrolne, na które należy zwracać uwagę, są opisane tutaj.

Dalsze informacje

Headquarter

Wilhelm-Maybach-Straße 14-18

74196 Neuenstadt

Niemcy

Telefon: +49 (0) 7139 / 9376 - 33 33

Telefaks: +49 (0) 7139 / 9376 - 28 64

info@ms-motorservice.com
© 2024 MS Motorservice International GmbH