jumpToMain
KS | Kolbenschmidt | Motorservice

Nasze marki

KS | Kolbenschmidt | Motorservice
Kolbenschmidt
Marka Kolbenschmidt to ponad 100 lat doświadczenia w produkcji tłoków. Dzięki swoim produktom do silników benzynowych oraz wysokoprężnych do pojazdów osobowych i użytkowych, firma jest bezsprzecznie jednym z wiodących producentów na świecie.

Koncepcja sukcesu
Jako firma działająca na arenie międzynarodowej, Kolbenschmidt optymalnie wykorzystuje efekty synergii swoich obszarów produktowych. Dostępne jest całe know-how z lokalnych centrów rozwoju i zakładów produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz Azji. Zwiększona wydajność i dalsza redukcja zużycia paliwa i emisji spalin są jednymi z czynników napędzających rozwój nowych koncepcji tłoków marki Kolbenschmidt. Klienci rynku wtórnego doceniają to i odwdzięczają się Motorservice zaufaniem w postaci długoterminowych partnerstw.

Solidni partnerzy
My, MS Motorservice International GmbH, jesteśmy jedynym dostawcą na świecie, który wnosi tę ogromną wiedzę na niezależny rynek wtórny (rynek części zamiennych). Dzięki ścisłej współpracy będziemy mogli zaoferować naszym klientom oprócz obecnej gamy produktów Kolbenschmidt rownież nowe produkty z asortymentu OE (original equipment) firmy. Nasza oferta marki Kolbenschmidt będzie zatem nadal rosła. Jeśli chodzi o dostępność i terminy dostaw, nasi klienci również korzystają z długotrwałych i bliskich relacji z Kolbenschmidt.
130057

Ochrona marki i opakowanie

20776

Wyższy poziom zabezpieczenia przed podróbkami to większa pewność dla Ciebie i Twoich klientów. To właśnie gwarantują nowe oryginalne opakowania produktów marek Kolbenschmidt, Pierburg i TRW Engine Components. Oryginalne opakowania są wyposażone w system, który zapewnia dziś niewątpliwie maksymalny poziom zabezpieczenia przed podrobieniem. Cechy kontrolne, na które należy zwracać uwagę, są opisane tutaj.

Dalsze informacje

Headquarter

Wilhelm-Maybach-Straße 14-18

74196 Neuenstadt

Niemcy

Telefon: +49 (0) 7139 / 9376 - 33 33

Telefaks: +49 (0) 7139 / 9376 - 28 64

info@ms-motorservice.com
© 2024 MS Motorservice International GmbH