jumpToMain
BF | Motorservice

Nasze marki

BF | Motorservice
BF
40 lat doświadczeń rynkowych mówi same za siebie. Założone w 1976 roku w okolicach Stuttgartu przedsiębiorstwo zostało przejęte przez firmę Motorservice w 2011 roku. Firma BF była już wtedy doskonale znana jako lider rynku europejskiego i specjalista w zakresie części konstrukcyjnych do pojazdów użytkowych, takich jak wały korbowe czy wałki rozrządu, głowice cylindrów, tuleje cylindrowe i korbowody. 

Pod marką BF grupa Motorservice oferuje wysokiej jakości części zamienne do silników wysokoprężnych, przeznaczone do napraw uwzględniających aktualną wartość pojazdu. Szeroką ofertę firmy Motorservice uzupełnia gama specjalnych produktów BF, przeznaczonych do pojazdów użytkowych, maszyn budowlanych, maszyn rolniczych i silników montowanych.

Ochrona marki i opakowanie

20776

Wyższy poziom zabezpieczenia przed podróbkami to większa pewność dla Ciebie i Twoich klientów. To właśnie gwarantują nowe oryginalne opakowania produktów marek Kolbenschmidt, Pierburg i TRW Engine Components. Oryginalne opakowania są wyposażone w system, który zapewnia dziś niewątpliwie maksymalny poziom zabezpieczenia przed podrobieniem. Cechy kontrolne, na które należy zwracać uwagę, są opisane tutaj.

Dalsze informacje

Headquarter

Wilhelm-Maybach-Straße 14-18

74196 Neuenstadt

Niemcy

Telefon: +49 (0) 7139 / 9376 - 33 33

Telefaks: +49 (0) 7139 / 9376 - 28 64

info@ms-motorservice.com
© 2024 MS Motorservice International GmbH