jumpToMain
19054

Aplikacja Motorservice

Mobilny katalog produktów i dostęp do wiedzy technicznej.

Aplikacja Motorservice App – pięć zalet, z których możesz korzystać także przy użyciu smartfona

Przyjrzyj się zaletom aplikacji i po prostu ją wypróbuj. Produkty marek Kolbenschmidt, Pierburg, BF i TRW Engine Components są teraz dostępne w Twoim smartfonie!

20791

Zaleta nr 1: Wyszukiwanie artykułów – szybki dostęp do produktu

Dane produktów marki Kolbenschmidt, Pierburg, BF und TRW Engine Components zawarte w katalogu TecDoc są teraz dostępne również w aplikacji. Aby szybko znaleźć potrzebny produkt, wystarczy wpisać numer artykułu lub numer referencyjny (OE).

Możesz także podać pojazd, silnik lub numer podwozia, a przy użyciu kamery w smartfonie możesz zeskanować kod kreskowy umieszczony na opakowaniu firmy Kolbenschmidt, Pierburg, BF lub TRW Engine Components.

Ponadto w licznych dokumentacjach technicznych możesz znaleźć wskazówki i porady dotyczące montażu lub diagnostyki danego produktu.
18902

Zaleta nr 2: Wyszukiwanie sprzedawcy – sprzedawca w Twoim regionie

Produkty marek Kolbenschmidt, Pierburg, BF i TRW Engine Components są dostępne niemal w każdym kraju na całym świecie. Tutaj znajdziesz adresy sprzedawców w Twoim regionie.
20797

Zaleta nr 3: Dokumentacje techniczne – baza danych z mnóstwem informacji technicznych

Szereg dokumentacji technicznych w jednej przejrzystej bazie danych:
W bazie danych możesz wyszukiwać dokumenty, które Cię interesują, np. wskazówki montażowe lub diagnostyczne dotyczące określonej grupy produktów. Dokumenty te dostępne są w postaci e-papieru i mogą zostać pobrane lub przesłane kolegom i przyjaciołom e-mailem lub za pośrednictwem portali Facebook, Twitter...
18914

Zaleta nr 4: Wideoklipy techniczne – wskazówki montażowe i objaśnienia systemów

Szczególną popularnością cieszą się nasze wideoklipy techniczne. Aplikacja zawiera pełny zbiór wszystkich wskazówek montażowych i objaśnień systemów. Na przykład: Jak działa OBD lub system powietrza wtórnego? Jak można sprawdzić czujniki przepływu powietrza? Jak można zamontować pierścienie tłokowe lub tuleje bieżne cylindra?
Od naszych techników otrzymasz jasne instrukcje.
 
20794

Zaleta nr 5: Oryginał czy podróbka?

Oryginał czy podróbka? W tym przypadku przyda Ci się praktyczna funkcja skanera. Po prostu zeskanuj smartfonem kod matrycowy 3D dostępny na wszystkich naszych opakowaniach i natychmiast otrzymasz wynik w aplikacji. Tylko części oryginalne mogą zapewnić Ci jakość, jakiej oczekujesz Ty i Twoi klienci.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zainstaluj aplikację już teraz. Aplikacja jest dostępna za darmo w sklepie Google Play Store do smartfonów z systemem Android™ oraz w App Store do smartfonów z systemem iOS.

Headquarter

Wilhelm-Maybach-Straße 14-18

74196 Neuenstadt

Niemcy

Telefon: +49 (0) 7139 / 9376 - 33 33

Telefaks: +49 (0) 7139 / 9376 - 28 64

info@ms-motorservice.com
© 2024 MS Motorservice International GmbH