jumpToMain
Cztery nowe moduły pompy wody do Mercedes-Benz | Pierburg | Motorservice

08.02.2024 | Informacja prasowa

Cztery nowe moduły pompy wody do Mercedes-Benz

Motorservice dodała cztery nowe moduły pompy wody marki Pierburg do swojego asortymentu produktów. Dzięki sześciu produktom Pierburg Motorservice może dostarczyć teraz wszystkie pompy wody do silników benzynowych z turbodoładowaniem (M270 i M274) Mercedes-Benz o pojemności skokowej 1,6 l i 2,0 l.

Te pompy wody pracują odpowiednio do potrzeb, pomagając w oszczędzaniu paliwa i spełnianiu wymagań obowiązujących norm czystości spalin. Podczas fazy nagrzewania moduł pompy wody jest wyłączany przez zawór podciśnieniowy. Dzięki temu silnik rozgrzewa się szybciej, a systemy oszczędzające paliwo mogą być szybko aktywowane, np. system start/stop. Ponadto moduł pompy wody jest włączany, gdy wymaga tego układ ogrzewania i klimatyzacji, co między innymi przyspiesza nagrzewanie wnętrza pojazdu.

O firmie Motorservice
Grupa Motorservice jest organizacją sprzedaży dla działalności Rheinmetall na rynku wtórnym na całym świecie. Jest wiodącym dostawcą komponentów silnikowych na niezależny rynek wtórny. Dzięki markom premium, takim jak Kolbenschmidt, Pierburg, TRW Engine Components oraz markom BF i turbo by Intec, firma Motorservice oferuje swoim klientom handlowym i warsztatowym bogaty asortyment produktów najwyższej jakości.

Cztery nowe moduły pompy wody do Mercedes-Benz | Pierburg | Motorservice

Headquarter

Wilhelm-Maybach-Straße 14-18

74196 Neuenstadt

Niemcy

Telefon: +49 (0) 7139 / 9376 - 33 33

Telefaks: +49 (0) 7139 / 9376 - 28 64

info@ms-motorservice.com
© 2024 MS Motorservice International GmbH