jumpToMain
22954

Zawory elektryczne

MAŁE PODZESPOŁY O DUŻEJ MOCY

Zawory elektryczne są istotnymi podzespołami przełączająco-sterującymi. Niejednokrotnie realizują też funkcje zapewniające komfort i bezpieczeństwo. Są stosowane do uaktywniania nastawników pneumatycznych lub służą do przełączania pomiędzy co najmniej dwoma stanami.

Zawory zapewniają duży potencjał w handlu osobnymi częściami zamiennymi, ponieważ są pośrednio lub bezpośrednio nadzorowane przez systemy OBD. W razie awarii tych zaworów konieczna jest ich wymiana. Zdaj się na jakość OE lidera rynku – marki Pierburg – wytwarzającej w czasie jednego cyklu produkcji OE ponad 125 tys. zaworów dziennie i ponad 350 zaworów w jednej serii.

Pobieranie

PRZETWORNIKI CIŚNIENIA

Do płynnego wysterowywania pneumatycznych zaworów EGR, zaworów regulacyjnych i turbosprężarek VTG.

Motorservice oferuje 86 artykułów do 110 milionów pojazdów.

17242

ZAWORY PRZEŁĄCZAJĄCE

Zawory przełączające są stosowane tam, gdzie konieczna jest prosta funkcja otwierania/zamykania nastawników pneumatycznych, np. w celu sterowania zaworami powietrza wtórnego, klapami kolektora dolotowego i klapami obejściowymi chłodnic EGR. Możliwe jest także ich cykliczne wysterowanie, jak na przykład w przypadku zaworów regulacyjnych ciśnienia doładowania (zaworów upustowych spalin).

Motorservice oferuje 81 artykułów do 100 milionów pojazdów.

17243

ZAWORY FILTRA Z WĘGLEM AKTYWNYM (ZAWORY DO FILTRÓW Z WĘGLEM AKTYWNYM)

Zawory do filtrów z węglem aktywnym są ważnymi częściami układów odpowietrzania zbiorników paliwa oraz systemów diagnostyki nieszczelności zbiornika paliwa.

Układ odpowietrzania zbiornika paliwa uniemożliwia emisję do środowiska oparów paliwa zawierających szkodliwe węglowodory. Poza tym wentyluje on zbiornik paliwa, gdy powstaje w nim podciśnienie np. w miarę pobierania paliwa czy przy niskich temperaturach otoczenia.

Motorservice oferuje 11 artykułów do 10 milionów pojazdów.

17245

ZAWORY RECYRKULACJI POWIETRZA

Zawór recyrkulacji powietrza do regulacji powietrza doładowania zapobiega niepotrzebnemu wyhamowaniu turbosprężarki po nagłym zamknięciu przepustnicy. Zmniejsza to znacznie efekt „turbodziury”.

Motorservice oferuje 22 artykuły do 30 milionów pojazdów.

17246

ZAWORY STERUJĄCE I ELEKTROMAGNESY CENTRALNEGO NASTAWIANIA WALKA ROZRZĄDU

W zależności od prędkości obrotowej silnika, zawory sterujące kierują przepływem oleju przez różne kanały olejowe do odpowiednich komór hydraulicznego nastawnika wałka rozrządu. Powoduje to obracanie wałka rozrządu względem koła wałka rozrządu i zmianę czasów rozrządu. W ten sposób następuje poprawa charakterystyki pracy silnika w przedziale częściowego i pełnego obciążenia, a także redukcja zużycie paliwa.

Motorservice oferuje 41 artykułów do 85 milionów pojazdów.


 

17244
Dalsza informacja

Headquarter

Wilhelm-Maybach-Straße 14-18

74196 Neuenstadt

Niemcy

Telefon: +49 (0) 7139 / 9376 - 33 33

Telefaks: +49 (0) 7139 / 9376 - 28 64

info@ms-motorservice.com
© 2024 MS Motorservice International GmbH